Zabierając dziecko w podróż najważniejszym jest zapewnienie mu bezpieczeństwa. Dlatego właśnie foteliki samochodowe są obowiązkowe w przypadku przewożenia dzieci poniżej 150 cm. wzrostu. To jednak nie widmo mandatu powinno powodować chęć dokonania takiego zakupu, lecz wyobraźnia i odpowiedzialność. Aby zapewnić dziecku maksymalny poziom bezpieczeństwa, niezwykle istotnym jest dobre rozeznanie w temacie zanim dokona się zakupu. Podstawowym źródłem, do którego należy zajrzeć, są aktualne testy. Pozytywne wyniki są świetnym dowodem świadczącym o jakości produktu. Warto też upewnić się, że dany model będzie pasował do konkretnego pojazdu.

Foteliki samochodowe występują w kilku kategoriach wagowych. To jednak nie jedyny wyznacznik właściwego rozmiaru. Równie istotny jest wzrost malucha, o czym nie każdy pamięta. Pamiętaj, że główka nie może wystawać ponad oparcie.

Obok fotelików samochodowych oferujemy Państwu akcesoria, które ułatwią wspólne podróże. Znajdziecie u nas: rolety i maty przeciwsłoneczne, organizer oraz lusterko do podglądania dziecka w czasie jazdy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl