Niezależnie od tego jakie mleko planujesz podawać, już w podstawowej wyprawce, którą kompletujesz w ciąży, powinny znaleźć się pewne artykuły do karmienia dziecka. Butelka ze smoczkiem przyda się chociażby wówczas, gdy trzeba będzie dopajać maluszka, zaserwować mu herbatkę ziołową podczas bólu brzuszka, czy kiedy z jakiegoś powodu laktacja zawiedzie.

Jeśli od początku chcesz podawać mleko modyfikowane, liczba niezbędnych lub ułatwiających życie przedmiotów wzrasta. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Wśród artykułów do karmienia dziecka w pierwszych miesiącach jego życia dobrze, by znalazł się podgrzewacz do butelek i sterylizator.

Kiedy wprowadzicie do diety produkty stałe, zachęcamy do wybrania praktycznych zestawów naczyń, które są bardzo stabilne i stworzone z myślą o tym, by ułatwiać maluchowi samodzielną naukę jedzenia. Wybierzcie kubek niekapek, a może talerzyk z przyssawką i wygiętą łyżeczkę, którą łatwo będzie trafić do buzi?

Ogromnie pomocnych będzie kilka drobiazgów: specjalne krzesełko, zapas śliniaków, w tym jednorazowe na wyjścia z domu. Sprawdź akcesoria do karmienia dziecka, które proponujemy.

Karmienie dziecka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl