Ssanie jest naturalną potrzebą niemowlęcia. Jej zaspokojenie sprawia, że maleństwo jest spokojniejsze i szczęśliwsze. Smoczki dziecięce zastępują butelkę lub matczyną pierś. Dzięki nim maluszek szybciej zasypia i przestaje płakać.

Uspokajacz jest przydatny w podczas chorób i nieobecności mamy. Z jego pomocą niemowlę lepiej radzi sobie z trudnymi sytuacjami. Dla ząbkujących dzieci odpowiednie są modele z gryzakami, które przynoszą ulgę w bólu i swędzeniu dziąseł. Łatwy do trzymania gryzaczek stymuluje dodatkowo rozwój zmysłów i motoryki małej.

Smoczki ortodontyczne

Korzystanie z ortodontycznych smoczków dziecięcych sprzyja prawidłowemu rozwojowi podniebienia, języka i zębów u niemowlęcia. Miękka końcówka stymuluje naturalne ułożenie języka w buzi, a delikatna tarczka przypomina pierś mamy. Dzięki specjalnej konstrukcji ssanie przynosi maluszkowi ukojenie i pomaga uspokoić się przed snem, w podróży lub podczas pobytu w żłobku. Silikonowa końcówka jest łatwa do utrzymania w czystości, co chroni przed chorobami zębów i dziąseł.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl