Regularne czyszczenie jamy ustnej jest skuteczną formą profilaktyki próchnicy i chorób dziąseł. Szczoteczka elektryczna ułatwia dokładne usuwanie bakterii i resztek jedzenia z całej jamy ustnej, w tym z trudno dostępnych przestrzeni pomiędzy trzonowcami. Z pomocą modeli sonicznych zęby myje się dokładniej niż w tradycyjny sposób. Główka urządzenia jest wprowadzana w łagodne wibracje, które rozbijają wszelkie zanieczyszczenia oraz delikatnie wybielają zęby.

Zadbaj o śnieżnobiały uśmiech

Szczoteczki elektryczne Oral B i Braun są odpowiednie dla dzieci i dorosłych. Można używać ich na co dzień lub okazyjnie. Wszystkie modele z oferty obu producentów są wyposażone w możliwość wymieniania końcówek.

Korzystanie ze szczoteczek elektrycznych Oral B i Braun z różnymi końcówkami ułatwia uzyskanie pożądanego efektu mycia. Włosie o odmiennym stopniu twardości, długości i gęstości pozwala zachować śnieżnobiały uśmiech na długie lata. Dodatkowo zęby i dziąsła są odpowiednio chronione przed paradontozą oraz innymi schorzeniami jamy ustnej.

Szczoteczki elektryczne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl